Zeptat se je lepší než udělat chybu

Marketingová konzultace

Efektivní a přínosná konzultace je vždy mým cílem. Rád vám poradím v oblasti online marketingu, SEO, komunikační strategie, plánování, marketingové strategie, tvorba person, využití marketingových aplikací a webů, sociální sítě a tvorba a jejich správné nastavení a vedení a mnoho dalších témat, se kterými vám velmi rád pomohu. 

UŠETŘÍTE

Už žádné vyhazování peněz, zaměříme se přímo na to co potřebujete. Vyřešíme společně váš problém.

PROFESIONALITA

Jsem odborník ve svém oboru se spoustou let zkušeností. Nebojte se ozvat s vaším problémem.

RYCHLOST

Nabízím flexibilní a rychlé termíny pro konzultaci. Žádné dlouhé čekání. Už do 48 hodin si můžeme domluvit videocall.

Jak to na konzultaci probíhá?

* jedná se o klasickou konzultaci 40-60 minut

1) Prvotní poptávka a seznámení s problémem

V první fázi konzultace si podrobně upřesníme co přesně potřebujete, v jaké fázi se nacházíte a další podrobné informace, abych vám posléze mohl co nejlépe pomoci.

2) Poslední upřesnění a následná konzultace

Upřesníme si vaše cíle a očekávání a pokud bude vše v pořádku začíná samotná konzultace. Ta probíhá online a bude z ní neveřejný záznam. Konzultace je na cca 30-50 minut a je zaměřena na jedno téma, abychom vše probrali do hloubky a vyřešili problém.

3) Vyhodnocení konzultace

Po ukončení konzultace vám pošlu odkaz na záznam konzultace a případně další informace na programy, které budete potřebovat. A také vás poté poprosím o vaši zpětnou vazbu. 

Krátká konzultace (5-10 minut)

Konzultace online (40-60 minut)

Probíhá online nebo přes telefon. Objednat můžete v odkaze níže↓ kde vyplníte krátký formulář s vaším dotazem a orientační čas kdy se společně spojíme. Po objednání vás budu kontaktovat na email pro upřesnění termínu.  

Probíhá online, k dispozici bude i záznam. Objednat můžete přes odkaz níže↓ kde vyplníte krátký formulář. Po objednání vás budu kontaktovat na email pro upřesnění termínu konzultace.  

* již brzy k dispozici