Zeptat se je lepší než udělat chybu

Marketingová konzultace

Efektivní a přínosná konzultace je vždy mým cílem. Rád vám poradím v oblasti online marketingu, SEO, komunikační strategie, plánování, marketingové strategie, tvorba person, využití marketingových aplikací a webů, sociální sítě a tvorba a jejich správné nastavení a vedení a mnoho dalších témat, se kterými vám velmi rád pomohu. 


Jak probíhá spolupráce?

1. Poptávka

Napište mi nebo objednejte konzultaci, pošlu vám krátký dotazník na vyplnění, abych věděl o co přesně máte zájem a pak se domluvíme na online konzultaci a formě konzultace, přes mobil, přes skype atd..

2. Konzultace

Samotná konzultace probíhá online nebo telefonicky, mohu vám také vytvořit osobní livestream na youtube s odkazem jen pro vás. Konzultace je na cca 60 minut a je vhodné se zaměřit na jedno téma, abychom ho probrali do hloubky. Budu vycházet z informací z dotazníku, ale i odpovídat na vaše otázky. Navrhnu vám tipy na zlepšení nebo poradím ty správné webové aplikace, které vám s daným problémem pomohouý.

3. Vyhodnocení

Po ukončení konzultace vám pošlu ještě odkazy na webové aplikace a další návrh na pokračování spolupráce. Při objednání více hodin konzultací se cena samozřejmě snižuje.