Krátké články s podcasty pro posun vašeho podnikání.

Landing page neboli česky vstupní stránka. Je to první co váš potenciální zákazník uvidí když přijde z bannerové, textové nebo jiné reklamy.

Možná jste se někdy setkali se zkratkou sfs. Tato zkratka se vyskytuje na některých instagramových profilech a v doslovném překladu znamená "spam for spam".

Pro budování vaší značky na Instagramu je důležitá hlavně pravidelnost, stejně jako u facebooku. Tyto sociální sítě se ovšem liší především obsahem.

Dosáhnout svých cílů by se měl člověk snažit každý den, důležité je stanovit si je dosažitelné a vytvořit si plán, který nám k tomu dopomůže.

Jak již vypovídá z obrázku je důležité mít správně nastavené On-Page a Off-Page, Traffic, Indexing keywords, Content, Ranking, Site Architecture, Backlinks atd...

Pokud začínáte podnikat, tak získat nového zákazníka není jednoduché. Lidé ve vás ještě nemají důvěru a nejsou na vaše produkty nebo služby zvyklý.

Při používání těchto otázek, vzbuzujete u zákazníka určitou reakci a svým způsobem ho nutíte k odpovědi což má za následek, že zákazník začíná o vašem produktu či službě více přemýšlet a podněcujete ho k nějaké interakci.

Lidé se všeobecně zajímají o příběhy a dramata a na sociálních sítích je tomu zrovna tak. Celkově je dobré ukázat svým fanouškům pohled uvnitř firmy. Nechat je nahlídnout pod pokličku a spojit to třeba s nějakým příběhem.