Články z marketingu a podnikání

Jako první bych rád řekl, že TikTok je bezpochyby velmi zajímavým nástrojem pro propagování vašich služeb či produktů a je to momentálně nejrychleji rostoucí sociální sítí.

Může se to zdát velmi jednoduché, váš budoucí zákazník prostě přijde na vaší prodejnu nebo na váš eshop, vybere si produkt či službu a prostě objedná a je to! Máte zákazníka.

Virální příspěvek je takový, který se rychle šíří a zaujme v krátké době velmi velkou část lidí. Jedná se většinou o nějaké zábavné věci, zajímavé nebo vytvořené na aktuální dění. V následujících řádcích si řekneme, jak nám takovýto příspěvek může pomoci získat nové zákazníky.

Správný postup tvorby webové stránky je nedílnou součástí toho, aby web dobře fungoval, přinášel konverzace, přitahoval nové uživatele, byl optimalizovaný a dobře graficky i textově zpracovaný. V následujících řádcích si ukážeme správnou strukturu při tvorbě webu.

Dnešní doba směřuje komunikaci, marketing i prodej více do digitálního světa, než tomu bylo kdykoliv předtím. V důsledku tohoto vývoje se u většiny podnikatelů objevila zvýšená potřeba po digitální komunikaci vč. její automatizace a vyhodnocování. Uvědomili si, že jen tak jsou schopni uspět v nynějším rychlém konkurenčním prostředí.

Je tomu už pár let kdy přišel trend pravidelných placených online služeb. Nicméně až s pandemií se tento trend výrazně rozrostl a já se ptám. Je to dobře nebo špatně?

Akční plán je jednoduše souhrn všech činností většinou na měsíční bázi.