#48 Jak nastavit facebook reklamu v roce 2022?

23.07.2022

V následujících řádcích si řekneme body tvorby reklamy. Podrobnější popis tvorby reklamy pro vás budu připravovat v budoucnu v menu blog. Postup tvorby reklamy je vždy stejný a v této tutovce si řekneme konkrétní body, které vám pomohou snadno vytvořit vaši reklamu. 

  1. Vyberte účel - Povědomí, Zvažování nebo Konverze a následné podkategorie.
  2. Okruh uživatelů - definujte podle své cílové skupiny nebo nechte chytrý okruh od facebooku.
  3. Umístění - facebook, instagram nebo jiné.
  4. Rozpočet - nastavujete počet dní a cenu za den a také dobu trvání.
  5. Formát reklamy - obrázek, video nebo jiné.
  6. Odeslání reklamy ke schválení.
  7. Měření úspěšnosti - najdete ve správci reklam.

Pokud potřebujete pomoci s tvorbou reklamy nebo celkově s facebookem, neváhejte mi napsat a určitě se domluvíme. V menu kontakty najdete veškeré informace. Doporučuji se přidat i k mé facebook stránce a skupině


Další tipy pro váš byznys

A/B testování, také známé jako split testing, je marketingová metoda, která porovnává dvě verze webu nebo jiného materiálu, aby zjistila, která lépe splňuje určitý cíl. Tato metoda je široce používána v digitálním marketingu a UX designu, ale její aplikace mohou být také nalezeny v ostatních oblastech, jako je e-mail marketing nebo sociální média.

Video obsah je stále více a více oblíbenou formou digitálního obsahu a to z dobrého důvodu. Videomarketing se stává klíčovým prvkem v digitálním marketingu a to hlavně díky své schopnosti oslovit publikum a získat jeho pozornost. V dnešní době, kdy je internet plný obsahu, je těžké získat pozornost zákazníků, ale video obsah dokáže přilákat zrak a...

Daily reach je počet jednotlivců, kteří se stali publikem reklamy nebo komunikace v průběhu jednoho dne. To se měří v online prostředí, například na sociálních sítích, a je to ukazatel úspěšnosti marketingu nebo komunikace.

Pokud jste již u někoho viděli netradiční font písma u instagramového příspěvku. Tak jste viděli dobře, je to totiž možné. Řekneme si jak.