Moje první zkušenost s prací a s pocitem těžce vydělaných peněz byla na konci základní školy v 15 letech. Kdy jsem začal dělat pomocnou sílu v zemědělském družstvu. Prakticky šlo jen o házení lopatou, tahání těžkých pytlů s obilím a celkově pomoc se vším všudy. Těžká práce přes letní prázdniny.

Nastoupil jsem na ekonomickou střední školu a moje další pracovní zkušenost byla v jedné bance v rámci školy. Oproti házení lopatou, byla tohle úplně jiná zkušenost, zakládal sem složky, čísloval listiny atd... Naučil jsem se jak fungují bankéři a hodně mi to pomohlo zjistit jak fungují peníze a finanční gramotnost, takže tahle praxe, byla v mých 16 letech velmi velmi důležitá.

Střední škola pro mě osobně nebyla vůbec těžká, nejvíc mě bavili předměty jako ekonomika, marketing, psychologie a počítačové systémy. I proto jsem se rozhodl nastoupit na informatiku na Univerzitě v Pardubicích. Po úspěšném složení maturitní zkoušky jsem tedy začal psát novou kapitolu, kapitolu studentského života ve větším městě.

Bohužel jsem v tuhle dobu nebyl ještě tak psychicky vyzrálý a nechal se strhnout studentským životem, takže jsem moc nevěnoval studii, ale spíše se věnoval jiným aktivitám vysokoškolského života. Po roce na univerzitě jsem sice mohl dál pokračovat, měl jsem dostatek kreditů za úspěšně dokončené předměty, ale také mi několik velmi důležitých předmětů ještě chybělo a v druhém ročníku, bych toho měl o mnoho více než ostatní studenti a nebyl sem si jistý, zda bych to dotáhl do úspěšného konce. Vysoká škola je také docela finančně náročná a já se tedy rozhodl po roce přerušit studium a vrátit se zpátky domů.

Od 18 let, ještě tedy na střední škole jsem se naučil hrát poker. A proč tohle vůbec zmiňuji? Protože poker, byl pro mně dlouhou dobu zdrojem pěkného přivýdělku. Jeden čas jsem chodil hrát poker 3x týdně do jednoho místního klubu. Hrálo se vždy ve středu a pak pátek a sobota. Často jsem chodil ve čtvrtek ráno rovnou z pokeru do školy, vždy se hrálo celou noc. Rodiče nebyli rádi, že takhle ponocuji, ale výsledky ve škole jsem neměl špatné, akorát sem občas chyběl. Poker je pro mně sport, je to hra emocí, psychologie, matematiky, striktního dodržování pravidel a správného rozhodování. Nemůžu říct, že jsem každý hrací den vyhrál, občas sem prohrál, ale měl sem vždy svůj limit a držel se svých pravidel. Rodiče to samozřejmě neviděli rádi, ale když jsem jim to vysvětlil a vyložil na stůl hromadu tisíci korun, kterou sem vyhrál ten večer, tak to postupně začali akceptovat i když mi stále říkali, že hlavní je škola a musím se furt učit. Tohle moje pokerové období trvalo 4 roky do roku 2012, kdy přišel zákon, že se již nesmí v klubech hrát hazard, protože u nás se tomu stále říká hazard. Na konci roku 2012 sem tedy přešel na online poker, kde jsem měl také zajímavé úspěchy a do roku 2014 vyhrával i zajímavé peníze. Postupně sem si přivydělával pokerem až do roku 2016. Většinou v casínech, online poker mě moc nebaví, chybí mi ten osobní kontakt s lidmi, jelikož u pokeru pracuji s psychologií a čtu protihráče.

V mládí sem byl také vášnivý posluchač taneční hudby a dělal sem dokonce i dje na docela dost akcích. Nejvyšší návštěvnost před kterou jsem hrál bylo cca 500 lidí. Pak byli i velmi zajímavé akce v jednom tanečním klubu, kam jsme jezdili pravidelně ještě s kamarádem. Nějaké peníze jsme si tam vždy vydělali a líbila se nám i společnost krásných žen, tenkrát nás brali téměř jako celebrity, což nám nevadilo.

Po návratu domů z vysoké školy, jsem nastoupil na vyšší odbornou školu na obor management podniku. Kde jsem měli mnohem více marketingu, který mě začal neskutečně bavit. To bylo v roce 2012 a od té doby se marketingu věnuji neustále, někdy více a někdy méně, ale prakticky v celku, tedy již 8mým rokem. Vystudování a získání titulu jsem dostal nabídku od kamaráda v jedné velké nadnárodní firmě na pozici IT specialisty a podpory v zavádění nového projektu, práci jsem přijal chtěl jsem se osamostatnit a tenkrát v roce 2015 jsem se přestěhoval do Kutné Hory. Na marketing jsem nezapomněl a studoval sem ve volném čase a procházel i videa a články. 

Po skončení zavádění projektu IT podpory, jsem dostal nabídku pracovat ve firmě na pozici zástupce vedoucího skladovacího zařízení, za těch pár měsíců mi vedení věřilo natolik, že mě ihned dalo do vedoucí funkce. Náš vedoucí často chyběl, takže velká část logistiky firmy, byla na mě. Byla to práce jak fyzická tak přes PC v programech a systémech firmy, neustálé telefonování a jednání se zaměstnanci. Nebyla to špatná práce, měli jsme skvělý kolektiv lidí a stabilní příjem, ale nebylo to něco co by mě naplňovalo a co by mi přinášelo radost. Marketing jsem studoval ve volném čase a bavil mě, navíc jsem při práci začal spolupracovat na marketingových propagacích a kampaních až jsem si jednoho dne řekl, že v práci skončím a zkusím jít na živnostenský list dělat marketing. Od roku 2017 jsem také začal spolupracovat na projektu Rise and Shine, který pro mě byl tím impulzem, abych do toho šel naplno.

Stalo se tak v roce 2018 v březnu. Poté jsem ještě několik měsíců vše připravoval a učil se až 1. října roku 2018 nastal můj první pracovní den jako marketingový konzultant.


450+ zakázek za 2 a půl roku!!!

Co mi napsali klienti jako hodnocení?

"Perfektní jako vždy. Moc děkuji za ochotu a kvalitu doručené práce. Těším se na další spolupráci. " 

"Velmi dobrá spolupráce! Rychlá odpověď i dodání, vstřícné jednání. Doporučuji! " 

"Jako vždy bez jediného problému. Vše spolehlivě a dle domluvy. " 

"Maximální spokojenost, ochota, komunikace, není co vytknout!!! Díky moc!!!! " 

"Obdržel jsem to co jsem jsem si objednal, 100% spokojenost. Pravděpodobně využiji nějakou nabídku i v budoucnu. "

a dalších více jak 130 hodnocení 5/5, spousta zákazníků objednává moje služby opakovaně