Josef Pajer

Marketing, sociální sítě, tvorba obsahu.

Od roku 2016 se věnuji marketingu a od roku 2018 pak na full time.

Ve své práci posouvám značky svých klientů vpřed a postupně budujeme jejich brand, který prodává. Posouvám webové stránky i sociální sítě pomocí kvalitního obsahu a grafické tvorby. Pracuji na marketingové strategii a pomáhám také v neziskových organizacích.

2015-2018→

Po skončení zavádění projektu IT podpory jsem dostal nabídku pracovat ve firmě na pozici zástupce vedoucího skladovacího zařízení. Za těch pár měsíců mi vedení věřilo natolik, že mě ihned dalo do vedoucí funkce. Náš vedoucí často chyběl, takže velká část logistiky firmy byla na mně. Byla to práce jak fyzická, tak přes PC v programech a systémech firmy, neustálé telefonování a jednání se zaměstnanci. Nebyla to špatná práce, měli jsme skvělý kolektiv lidí a stabilní příjem, ale nebylo to něco, co by mě naplňovalo a co by mi přinášelo radost. Marketing jsem studoval ve volném čase a bavil mě, navíc jsem při práci začal spolupracovat na marketingových propagacích a kampaních, až jsem si jednoho dne řekl, že v práci skončím a zkusím jít na živnostenský list dělat marketing. Od roku 2017 jsem také začal spolupracovat na projektu Rise and Shine, který pro mě byl tím impulzem, abych do toho šel naplno.

2018-2022→

Stalo se tak v roce 2018 v březnu. Poté jsem ještě několik měsíců vše připravoval a učil se, až 1. října roku 2018 nastal můj první pracovní den jako marketingový konzultant. Od té doby mám za sebou celou řadu spoluprací s nejrůznějšími lidmi - přes živnostníky, celebrity až k firmám. 

Každý klient je pro mě stejně důležitý, i ten nejmenší podnikatel si zaslouží šanci získat kvalitní a efektivní marketing.


Co mi napsali klienti jako hodnocení?

a mnoho dalších....