Josef Pajer

Marketing, sociální sítě, tvorba obsahu.

Od roku 2016 se věnuji marketingu a od roku 2018 pak na full time.

Ve své práci posouvám značky svých klientů vpřed a postupně budujeme jejich brand, který prodává. Posouváme webové stránky i sociální sítě pomocí kvalitního obsahu a grafické tvorby. Pracujeme na marketingové strategii a pomáhám také v neziskových agenturách.

2005→

Moje první zkušenost s prací a s pocitem těžce vydělaných peněz byla na konci základní školy v 15 letech. Tenkrát jsem začal dělat pomocnou sílu v zemědělském družstvu. Prakticky šlo jen o házení lopatou, tahání těžkých pytlů s obilím a celkově pomoc se vším všudy. Těžká práce přes letní prázdniny.

→2006→

Nastoupil jsem na ekonomickou střední školu a moje další pracovní zkušenost byla v jedné bance právě v rámci školy. Oproti házení lopatou tohle byla úplně jiná zkušenost, zakládal sem složky, čísloval listiny atd... Naučil jsem se, jak fungují bankéři, a hodně mi to pomohlo zjistit, jak fungují peníze a finanční gramotnost, takže tahle praxe byla v mých 16 letech velmi velmi důležitá.

→2010→

Střední škola pro mě osobně nebyla vůbec těžká, nejvíc mě bavily předměty jako ekonomika, marketing, psychologie a počítačové systémy. I proto jsem se rozhodl nastoupit na informatiku na Univerzitě v Pardubicích. Po úspěšném složení maturitní zkoušky jsem tedy začal psát novou kapitolu, kapitolu studentského života ve větším městě.

→2011→

Bohužel jsem v tuhle dobu nebyl ještě tak psychicky vyzrálý a nechal se strhnout studentským životem, takže jsem moc nevěnoval studiu, ale spíše se věnoval jiným aktivitám vysokoškolského života. Po roce na univerzitě jsem sice mohl dál pokračovat, měl jsem dostatek kreditů za úspěšně dokončené předměty, ale také mi několik velmi důležitých předmětů ještě chybělo a v druhém ročníku bych toho měl o mnoho více než ostatní studenti, tak jsem si nebyl jistý, zda bych to dotáhl do úspěšného konce. Vysoká škola je také docela finančně náročná a já se tedy rozhodl po roce přerušit studium a vrátit se zpátky domů.

→2008-2020→

Od 18 let, ještě tedy na střední škole, jsem se naučil hrát poker. A proč tohle vůbec zmiňuji? Protože poker byl pro mě dlouhou dobu zdrojem pěkného přivýdělku. Jeden čas jsem chodil hrát poker 3x týdně do jednoho místního klubu. Hrálo se vždy ve středu a pak v pátek a v sobotu. Často jsem chodil ve čtvrtek ráno rovnou z pokeru do školy, vždy se hrálo celou noc. Rodiče nebyli rádi, že takhle ponocuji, ale výsledky ve škole jsem neměl špatné, akorát jsem občas chyběl. Poker je pro mě sport, je to hra emocí, psychologie, matematiky, striktního dodržování pravidel a správného rozhodování. Nemůžu říct, že jsem každý hrací den vyhrál, občas sem prohrál, ale měl jsem vždy svůj limit a držel se svých pravidel. Rodiče to samozřejmě neviděli rádi, ale když jsem jim to vysvětlil a vyložil na stůl hromadu tisíci korun, kterou jsem vyhrál ten večer, tak to postupně začali akceptovat, i když mi stále říkali, že hlavní je škola a musím se furt učit. Tohle moje pokerové období trvalo 4 roky do roku 2012, kdy přišel zákon, že se již nesmí v klubech hrát hazard, protože u nás se tomu stále říká hazard. Na konci roku 2012 jsem tedy přešel na online poker, kde jsem měl také zajímavé úspěchy a do roku 2014 vyhrával i zajímavé peníze. Postupně jsem si přivydělával pokerem až do roku 2016. Většinou v kasínech, online poker mě moc nebaví, chybí mi ten osobní kontakt s lidmi, jelikož u pokeru pracuji s psychologií a čtu protihráče. V roce 2015 jsem dokonce získal malou tripple crown, což je v překladu trojkoruna, která se pomyslně dává hráči pokeru, který dokáže v jednom týdnu vyhrát tři turnaje pro více hráčů. A mně se podařilo vyhrát dva živé turnaje a jeden velký online turnaj v jeden týden. Poker hraji dodnes, ale už jen v menší míře.

→2005-2012→

V mládí jsem byl také vášnivý posluchač taneční hudby a dělal sem dokonce i DJe na docela hodně akcích. Nejvyšší návštěvnost, před kterou jsem hrál, bylo cca 500 lidí. Pak přišly i velmi zajímavé akce v jednom tanečním klubu, kam jsme jezdili pravidelně ještě s kamarádem. Nějaké peníze jsme si tam vždy vydělali a líbila se nám i společnost krásných žen, tenkrát nás brali téměř jako celebrity, což nám nevadilo.

→2012-2015→

Po návratu domů z vysoké školy, jsem nastoupil na vyšší odbornou školu na obor Management podniku. Měli jsme tam mnohem více marketingu, který mě začal neskutečně bavit. To bylo v roce 2012 a od té doby se marketingu věnuji neustále, někdy více a někdy méně, ale prakticky po celou dobu, tedy již 8 let. Po vystudování a získání titulu jsem dostal nabídku od kamaráda v jedné velké nadnárodní firmě na pozici IT specialisty a podpory v zavádění nového projektu. Práci jsem přijal, chtěl jsem se osamostatnit a tenkrát v roce 2015 jsem se přestěhoval do Kutné Hory. Na marketing jsem nezapomněl a studoval jsem ve volném čase a procházel i videa a články.   

→2015-2018→

Po skončení zavádění projektu IT podpory jsem dostal nabídku pracovat ve firmě na pozici zástupce vedoucího skladovacího zařízení. Za těch pár měsíců mi vedení věřilo natolik, že mě ihned dalo do vedoucí funkce. Náš vedoucí často chyběl, takže velká část logistiky firmy byla na mně. Byla to práce jak fyzická, tak přes PC v programech a systémech firmy, neustálé telefonování a jednání se zaměstnanci. Nebyla to špatná práce, měli jsme skvělý kolektiv lidí a stabilní příjem, ale nebylo to něco, co by mě naplňovalo a co by mi přinášelo radost. Marketing jsem studoval ve volném čase a bavil mě, navíc jsem při práci začal spolupracovat na marketingových propagacích a kampaních, až jsem si jednoho dne řekl, že v práci skončím a zkusím jít na živnostenský list dělat marketing. Od roku 2017 jsem také začal spolupracovat na projektu Rise and Shine, který pro mě byl tím impulzem, abych do toho šel naplno.

→2018-2020→

Stalo se tak v roce 2018 v březnu. Poté jsem ještě několik měsíců vše připravoval a učil se, až 1. října roku 2018 nastal můj první pracovní den jako marketingový konzultant. Od té doby mám za sebou celou řadu spoluprací s nejrůznějšími lidmi - přes živnostníky, celebrity až k firmám. 

Každý klient je pro mě stejně důležitý, i ten nejmenší podnikatel si zaslouží šanci získat kvalitní a efektivní marketing.


829 zakázek za 3 roky a 9 měsíce

Co mi napsali klienti jako hodnocení?

a mnoho dalších....