Píše se rok 1990

na pražském Strahově to rozjíždí skupina The Rollings Stones . Václav Havel pronesl projev v Kongresu USA. Byl navržen programovací jazyk HTML a v jednom menším městečku na Vysočině jsem se narodil já.

Rok 2010

byl pro mě rok změny. Po úspěšném zakončení maturitní zkoušky jsem se přesunul na univerzitu. Již zde jsem si uvědomoval, že obor informatiky nebude pro mě, proto mým dalším působištěm v roce 2011 byl nástup na vyšší odbornou školu oboru ekonomika, management podniku a marketing. Ano, tušíte správně. Právě zde byla zažehnuta ta první jiskřička mezi mnou a marketingem.

V roce 2015

jsem po dokončení školy a získání titulu nastoupil do své první práce. Přestěhoval jsem se do nového města a potřeboval jsem získat první pracovní zkušenosti. Na marketing jsem nezapomněl a stále sledoval trendy a učil se ve svém volném čase. Nastoupil jsem do velké nadnárodní společnosti nejprve jako konzultant a trenér nových aplikačních procesů a poté na pozici zástupce vedoucího směny.

1. října 2018

v tenhle den to vše vypuklo. Moje práce marketingového konzultanta byla oficiálně spouštěna. A já začal podnikat na hlavní činnost. Po několika letech v práci a studování marketingu ve svém volném čase jsem si řekl, že dokážu něco víc, že jsem přece nestudoval ty stovky hodin článků, desítky kurzů marketingu, tisíce zhlédnutých videí, abych celý život pracoval pro někoho jiného. 

Můj cíl je jasný, žít svůj marketingový sen, který mě neskutečně baví a pokud vás něco baví a máte k tomu vybudovaný vztah, tak to vždy budete dělat srdcem a dávat do toho všechno. 


CO O MNĚ ŘÍKAJÍ KLIENTI?

Další reference od mých klientů můžete najít přímo u mojí google firmy.