#51 Co znamená zkratka SERP?

23.10.2022

Při komunikaci s marketingovým specialistou nebo agenturou se můžete setkat také se zkratkou SERP. Víte co to vlastně znamená v češtině?

Zkratka SERP (Search Engine Result Page) znamená stránku výsledky vyhledávání ve vyhledávači po zadání klíčového slova. Například: Napíšete do google slovní spojení Josef Pajer marketing a ty výsledky, které Vám to najde se nazývají SERP, tedy ještě jednou výsledky ve vyhledávání.


Další tipy pro váš byznys

Video obsah je stále více a více oblíbenou formou digitálního obsahu a to z dobrého důvodu. Videomarketing se stává klíčovým prvkem v digitálním marketingu a to hlavně díky své schopnosti oslovit publikum a získat jeho pozornost. V dnešní době, kdy je internet plný obsahu, je těžké získat pozornost zákazníků, ale video obsah dokáže přilákat zrak a...

Daily reach je počet jednotlivců, kteří se stali publikem reklamy nebo komunikace v průběhu jednoho dne. To se měří v online prostředí, například na sociálních sítích, a je to ukazatel úspěšnosti marketingu nebo komunikace.

Pokud jste již u někoho viděli netradiční font písma u instagramového příspěvku. Tak jste viděli dobře, je to totiž možné. Řekneme si jak.

Facebook skupina je další skvělá forma interakce s vašimi fanoušky. Můžete s nimi diskutovat, vytvářet ankety, sdílet příspěvky, zajímavosti a mnoho dalšího. Pokud jste ve skupině správce, vidíte také u každého příspěvku jeho přehledy. Je tam modře napsáno zobrazit přehledy.