#12 Jak na nákupní bariéry?

23.07.2019

Lidé si neradi zvykají na nové věci a stejně tomu je i u produktů a služeb. Pokud přijdete na trh s novým produktem nebo službou, musíte počítat s nákupní bariérou. 

Uveďme si třeba příklad nové značky mobilního telefonu. Bariéra pro zákazníky může být třeba historie produktu, tím i menší důvěryhodnost, nedostatek vztahu k zákazníkovi u tohoto bodu je dobrý příklad třeba značka apple, lidé si jejich výrobky kupují někdy už jen proto, že měli předchozí modely a těch nákupních bariér může být více.

Zbořit nákupní bariéry můžete pomocí obsahu. Je třeba lidem vysvětlit, představit a ukázat váš nový produkt nebo službu a trpělivě budovat kvalitní obsah, později spojený i s reklamou. 


Další tipy pro váš byznys

A/B testování, také známé jako split testing, je marketingová metoda, která porovnává dvě verze webu nebo jiného materiálu, aby zjistila, která lépe splňuje určitý cíl. Tato metoda je široce používána v digitálním marketingu a UX designu, ale její aplikace mohou být také nalezeny v ostatních oblastech, jako je e-mail marketing nebo sociální média.

Video obsah je stále více a více oblíbenou formou digitálního obsahu a to z dobrého důvodu. Videomarketing se stává klíčovým prvkem v digitálním marketingu a to hlavně díky své schopnosti oslovit publikum a získat jeho pozornost. V dnešní době, kdy je internet plný obsahu, je těžké získat pozornost zákazníků, ale video obsah dokáže přilákat zrak a...

Daily reach je počet jednotlivců, kteří se stali publikem reklamy nebo komunikace v průběhu jednoho dne. To se měří v online prostředí, například na sociálních sítích, a je to ukazatel úspěšnosti marketingu nebo komunikace.

Pokud jste již u někoho viděli netradiční font písma u instagramového příspěvku. Tak jste viděli dobře, je to totiž možné. Řekneme si jak.