#30 Jak se učit od konkurence?

23.01.2021

Od naší konkurence se můžeme mnoho naučit, co bychom tedy měli sledovat?

Sledujte jak vaše konkurence komunikuje na sociálních sítích.  Zjistíte na co se jich lidé ptají, za jak dlouho a jestli vůbec reagují na komentáře.

Sledujte jaké sociální sítě používají a jak často a jaké příspěvky přidávají. Ve facebooku v přehledech si můžete dát stránku pro srovnání a zjistíte tím přehledně dosahy a míru zaujetí.

Sledujte jejich webové stránky, proveďte si mystery shopping a zjistěte jak fungují a reagují.


Další tipy pro váš byznys

Chcete zaujmout své publikum na sociálních sítích a dosáhnout vysoké konverze? V tom případě je čas ponořit se do tajů algoritmů sociálních sítí. Nebojte se, nebudeme se ztrácet v technických detailech - dnes se podíváme na praktické tipy, jak algoritmy využít ve svůj prospěch!


UGC, což je zkratka pro "User-Generated Content" (obsah vytvořený uživatelem), označuje jakýkoli typ obsahu - jako jsou videa, blogy, diskusní fóra, příspěvky na sociálních médiích, fotografie a další multimediální soubory - který je vytvořen a sdílen konečnými uživateli internetu místo tradičních vydavatelů nebo mediálních producentů. UGC je...

1. Umělá Inteligence a Personalizace: Umělá inteligence (AI) se stává páteří emailového marketingu, umožňující vytvářet hluboce personalizovaný obsah. AI analyzuje chování zákazníků, což umožňuje firmám posílat hyper-cílené a relevantní emaily. Tyto inteligentní kampaně nejen zvyšují angažovanost, ale také významně obohacují zákaznickou zkušenost.

A/B testování, také známé jako split testing, je marketingová metoda, která porovnává dvě verze webu nebo jiného materiálu, aby zjistila, která lépe splňuje určitý cíl. Tato metoda je široce používána v digitálním marketingu a UX designu, ale její aplikace mohou být také nalezeny v ostatních oblastech, jako je e-mail marketing nebo sociální média.