#19 Jak získat nové zákazníky?

23.02.2020

Pokud začínáte podnikat, tak získat nového zákazníka není jednoduché. Lidé ve vás ještě nemají důvěru a nejsou na vaše produkty nebo služby zvyklý. 

Získat nové zákazníky můžete pomocí placené propagace, ale také zdarma pomocí tvoření zajímavého obsahu. Můžete tvořit například: propagační videa, podcasty, články, příspěvky na sociální sítě, letáky, bannery a mnoho dalšího.

Při tvoření obsahu doporučuji tvořit pravidelné příspěvky. Obsah můžete také sdílet do různých tématických skupin na sociálních sítích a zvýšit tak zájem o svoje příspěvky a tím přilákat nové fanoušky a budoucí zákazníky. 

Díky pravidelnosti nabýváte na důvěryhodnosti a budujete svojí komunitu, z které budete postupně získávat platící klienty.


Další tipy pro váš byznys

Chcete zaujmout své publikum na sociálních sítích a dosáhnout vysoké konverze? V tom případě je čas ponořit se do tajů algoritmů sociálních sítí. Nebojte se, nebudeme se ztrácet v technických detailech - dnes se podíváme na praktické tipy, jak algoritmy využít ve svůj prospěch!


UGC, což je zkratka pro "User-Generated Content" (obsah vytvořený uživatelem), označuje jakýkoli typ obsahu - jako jsou videa, blogy, diskusní fóra, příspěvky na sociálních médiích, fotografie a další multimediální soubory - který je vytvořen a sdílen konečnými uživateli internetu místo tradičních vydavatelů nebo mediálních producentů. UGC je...

1. Umělá Inteligence a Personalizace: Umělá inteligence (AI) se stává páteří emailového marketingu, umožňující vytvářet hluboce personalizovaný obsah. AI analyzuje chování zákazníků, což umožňuje firmám posílat hyper-cílené a relevantní emaily. Tyto inteligentní kampaně nejen zvyšují angažovanost, ale také významně obohacují zákaznickou zkušenost.

A/B testování, také známé jako split testing, je marketingová metoda, která porovnává dvě verze webu nebo jiného materiálu, aby zjistila, která lépe splňuje určitý cíl. Tato metoda je široce používána v digitálním marketingu a UX designu, ale její aplikace mohou být také nalezeny v ostatních oblastech, jako je e-mail marketing nebo sociální média.