#47 Jak získat organický dosah na facebooku?

23.06.2022

Organický dosah je ten, který získáte bez placené reklamy. Tedy pouze pomocí vašich příspěvků a publikační strategie.

Řekneme si pár tipů jak takový dosah získat na facebooku.

  • Přidávejte obsah pravidelně. Nejlépe každý den.
  • Využívejte stories a reels.
  • Buďte kreativní a tvořte poutavé příspěvky.
  • Odpovídejte na komentáře u příspěvků a na zprávy.

Těch tipů na příspěvky a jak celkově budovat organický obsah je více. My jsme si tu řekli pár opravdu důležitých. Pokud máte zájem o školení facebook marketingu, napište mi a domluvíme se.


Další tipy pro váš byznys

Chcete zaujmout své publikum na sociálních sítích a dosáhnout vysoké konverze? V tom případě je čas ponořit se do tajů algoritmů sociálních sítí. Nebojte se, nebudeme se ztrácet v technických detailech - dnes se podíváme na praktické tipy, jak algoritmy využít ve svůj prospěch!


UGC, což je zkratka pro "User-Generated Content" (obsah vytvořený uživatelem), označuje jakýkoli typ obsahu - jako jsou videa, blogy, diskusní fóra, příspěvky na sociálních médiích, fotografie a další multimediální soubory - který je vytvořen a sdílen konečnými uživateli internetu místo tradičních vydavatelů nebo mediálních producentů. UGC je...

1. Umělá Inteligence a Personalizace: Umělá inteligence (AI) se stává páteří emailového marketingu, umožňující vytvářet hluboce personalizovaný obsah. AI analyzuje chování zákazníků, což umožňuje firmám posílat hyper-cílené a relevantní emaily. Tyto inteligentní kampaně nejen zvyšují angažovanost, ale také významně obohacují zákaznickou zkušenost.

A/B testování, také známé jako split testing, je marketingová metoda, která porovnává dvě verze webu nebo jiného materiálu, aby zjistila, která lépe splňuje určitý cíl. Tato metoda je široce používána v digitálním marketingu a UX designu, ale její aplikace mohou být také nalezeny v ostatních oblastech, jako je e-mail marketing nebo sociální média.