#56 Jaké emoce vyvolávají ty nejlepší facebook příspěvky?

23.03.2023

Správný příspěvek by měl vyvolávat emoce a existují tři druhy, emocí či stavů, které když dokážete dostat do příspěvků, je velká pravděpodobnost, že bude hodně sledované a získá velký projevený zájem. Správa sociálních sítí je velmi komplexní věc, která vám může pomoci získávat své věrné fanoušky.

Adrenalin

Pokud příspěvek vyvolává v lidech adrenalin, tělo se připravuje na určitý stress. Toto vzbuzují příspěvky typu například: video s akrobaty, video z nějakých závodů aut, fotografie z extrémních sportů, atd...

Komedie

Příspěvek má za cíl pobavit, lidé u něj mají dobrý pocit, často se jedná o nějaké memes či videa se zvířaty, které něco provedou, ale v dobrém slova smyslu.

Drama

Tyto příspěvky sledují nějaký krátký příběh, který vyvolává diskuzi. Velkou sledovanost měli například videa jak se lidé dohadují s policisty nebo příspěvky, které mají nějaký konflikt.


Další tipy pro váš byznys

Video obsah je stále více a více oblíbenou formou digitálního obsahu a to z dobrého důvodu. Videomarketing se stává klíčovým prvkem v digitálním marketingu a to hlavně díky své schopnosti oslovit publikum a získat jeho pozornost. V dnešní době, kdy je internet plný obsahu, je těžké získat pozornost zákazníků, ale video obsah dokáže přilákat zrak a...

Daily reach je počet jednotlivců, kteří se stali publikem reklamy nebo komunikace v průběhu jednoho dne. To se měří v online prostředí, například na sociálních sítích, a je to ukazatel úspěšnosti marketingu nebo komunikace.

Pokud jste již u někoho viděli netradiční font písma u instagramového příspěvku. Tak jste viděli dobře, je to totiž možné. Řekneme si jak.

Facebook skupina je další skvělá forma interakce s vašimi fanoušky. Můžete s nimi diskutovat, vytvářet ankety, sdílet příspěvky, zajímavosti a mnoho dalšího. Pokud jste ve skupině správce, vidíte také u každého příspěvku jeho přehledy. Je tam modře napsáno zobrazit přehledy.