#52 Jaké fotky dávat na sociální sítě?

23.11.2022

Fotografie na sociální sítě určitě patří to víme, ale jak by měli vypadat a jaké tam dávat?

  1. Foťte momentky
  2. Vyprávějte fotkou příběh
  3. Zákulisí vaší firmy či podnikání
  4. Pravidelné fotky jako rutina (vaše fotografie přidávejte pravidelně)

U fotek můžete skvěle využít stories na facebooku či instagramu nebo je využít jako pravidelný klasický příspěvek s textem. Celkově jde o to, ukázat vaší firmu, vaše produkty či služby a taky kousek přímo Vás jako majitele.


Další tipy pro váš byznys

Chcete zaujmout své publikum na sociálních sítích a dosáhnout vysoké konverze? V tom případě je čas ponořit se do tajů algoritmů sociálních sítí. Nebojte se, nebudeme se ztrácet v technických detailech - dnes se podíváme na praktické tipy, jak algoritmy využít ve svůj prospěch!


UGC, což je zkratka pro "User-Generated Content" (obsah vytvořený uživatelem), označuje jakýkoli typ obsahu - jako jsou videa, blogy, diskusní fóra, příspěvky na sociálních médiích, fotografie a další multimediální soubory - který je vytvořen a sdílen konečnými uživateli internetu místo tradičních vydavatelů nebo mediálních producentů. UGC je...

1. Umělá Inteligence a Personalizace: Umělá inteligence (AI) se stává páteří emailového marketingu, umožňující vytvářet hluboce personalizovaný obsah. AI analyzuje chování zákazníků, což umožňuje firmám posílat hyper-cílené a relevantní emaily. Tyto inteligentní kampaně nejen zvyšují angažovanost, ale také významně obohacují zákaznickou zkušenost.

A/B testování, také známé jako split testing, je marketingová metoda, která porovnává dvě verze webu nebo jiného materiálu, aby zjistila, která lépe splňuje určitý cíl. Tato metoda je široce používána v digitálním marketingu a UX designu, ale její aplikace mohou být také nalezeny v ostatních oblastech, jako je e-mail marketing nebo sociální média.