#52 Jaké fotky dávat na sociální sítě?

23.11.2022

Fotografie na sociální sítě určitě patří to víme, ale jak by měli vypadat a jaké tam dávat?

  1. Foťte momentky
  2. Vyprávějte fotkou příběh
  3. Zákulisí vaší firmy či podnikání
  4. Pravidelné fotky jako rutina (vaše fotografie přidávejte pravidelně)

U fotek můžete skvěle využít stories na facebooku či instagramu nebo je využít jako pravidelný klasický příspěvek s textem. Celkově jde o to, ukázat vaší firmu, vaše produkty či služby a taky kousek přímo Vás jako majitele.


Další tipy pro váš byznys

A/B testování, také známé jako split testing, je marketingová metoda, která porovnává dvě verze webu nebo jiného materiálu, aby zjistila, která lépe splňuje určitý cíl. Tato metoda je široce používána v digitálním marketingu a UX designu, ale její aplikace mohou být také nalezeny v ostatních oblastech, jako je e-mail marketing nebo sociální média.

Video obsah je stále více a více oblíbenou formou digitálního obsahu a to z dobrého důvodu. Videomarketing se stává klíčovým prvkem v digitálním marketingu a to hlavně díky své schopnosti oslovit publikum a získat jeho pozornost. V dnešní době, kdy je internet plný obsahu, je těžké získat pozornost zákazníků, ale video obsah dokáže přilákat zrak a...

Daily reach je počet jednotlivců, kteří se stali publikem reklamy nebo komunikace v průběhu jednoho dne. To se měří v online prostředí, například na sociálních sítích, a je to ukazatel úspěšnosti marketingu nebo komunikace.

Pokud jste již u někoho viděli netradiční font písma u instagramového příspěvku. Tak jste viděli dobře, je to totiž možné. Řekneme si jak.