#35 Kam umístit prodejní výhodu?

23.06.2021

Správné umístění prodejních výhod v textu je velmi důležité. Řekneme si kam takové výhody umístit.

Mezi nejlepší místa umístění jsou začátek a konec textu. Pokud chceme, aby se zákazník rozhodl okamžitě, tak umístíme prodejní výhoda na konec textu. Třeba při konečné komunikaci s klientem při domlouvání služby.

Druhá možnost je umístění nejdůležitější prodejní výhody, hned na začátek textu. Tady předpokládáme, že se zákazník nemusí rozhodovat hned, ale třeba postupem času. Vidět to můžeme u newsletterů od větších firem. 


Další tipy pro váš byznys

Video obsah je stále více a více oblíbenou formou digitálního obsahu a to z dobrého důvodu. Videomarketing se stává klíčovým prvkem v digitálním marketingu a to hlavně díky své schopnosti oslovit publikum a získat jeho pozornost. V dnešní době, kdy je internet plný obsahu, je těžké získat pozornost zákazníků, ale video obsah dokáže přilákat zrak a...

Daily reach je počet jednotlivců, kteří se stali publikem reklamy nebo komunikace v průběhu jednoho dne. To se měří v online prostředí, například na sociálních sítích, a je to ukazatel úspěšnosti marketingu nebo komunikace.

Pokud jste již u někoho viděli netradiční font písma u instagramového příspěvku. Tak jste viděli dobře, je to totiž možné. Řekneme si jak.

Facebook skupina je další skvělá forma interakce s vašimi fanoušky. Můžete s nimi diskutovat, vytvářet ankety, sdílet příspěvky, zajímavosti a mnoho dalšího. Pokud jste ve skupině správce, vidíte také u každého příspěvku jeho přehledy. Je tam modře napsáno zobrazit přehledy.