#40 Kde najít facebook pixel?

23.11.2021

Facebook se neustále "vylepšuje" nebo spíše mění a některé věci co fungovali před několika lety už nemusí platit dnes.

V krátkosti se dá říci, že facebook pixel měří nejrůznější data z facebooku na webu dané stránky a je dobré si ho nastavit. Pokud jich máte více, je tu jednoduchý odkaz, který vám vyjede list všech vašich pixelů.

Najdete ho na stránce Facebook Pixel nebo také na Facebook event manager.


↓Další tipy pro váš byznys↓

A/B testování, také známé jako split testing, je marketingová metoda, která porovnává dvě verze webu nebo jiného materiálu, aby zjistila, která lépe splňuje určitý cíl. Tato metoda je široce používána v digitálním marketingu a UX designu, ale její aplikace mohou být také nalezeny v ostatních oblastech, jako je e-mail marketing nebo sociální média.

Video obsah je stále více a více oblíbenou formou digitálního obsahu a to z dobrého důvodu. Videomarketing se stává klíčovým prvkem v digitálním marketingu a to hlavně díky své schopnosti oslovit publikum a získat jeho pozornost. V dnešní době, kdy je internet plný obsahu, je těžké získat pozornost zákazníků, ale video obsah dokáže přilákat zrak a...

Daily reach je počet jednotlivců, kteří se stali publikem reklamy nebo komunikace v průběhu jednoho dne. To se měří v online prostředí, například na sociálních sítích, a je to ukazatel úspěšnosti marketingu nebo komunikace.

Pokud jste již u někoho viděli netradiční font písma u instagramového příspěvku. Tak jste viděli dobře, je to totiž možné. Řekneme si jak.