#24 Kvantita nebo kvalita příspěvků na facebook?

23.07.2020

Možná jste už slyšeli, že nejlepší je dávat na facebook klidně i několik příspěvků denně. 

CHYBA! 

Mnohem důležitější než kvantita je kvalita příspěvků. Není dobré bezmyšlenkovitě sázet na vaši stránku příspěvky, kde budou třeba jen odkazy na váš eshop s trochou popisu a fotkou zboží. 

Pravidelnost je potřeba dodržovat, stejně tak je dobré tvořit alespoň několik příspěvků týdně, ovšem je potřeba dát si záležet na obsahu příspěvku, grafické podobě a dobré myšlence, kterou budou uživatelé dále sdílet. Takový příspěvek je nejlepší a nejvíce vás posouvá vpřed.


Další tipy pro váš byznys


UGC, což je zkratka pro "User-Generated Content" (obsah vytvořený uživatelem), označuje jakýkoli typ obsahu - jako jsou videa, blogy, diskusní fóra, příspěvky na sociálních médiích, fotografie a další multimediální soubory - který je vytvořen a sdílen konečnými uživateli internetu místo tradičních vydavatelů nebo mediálních producentů. UGC je...

1. Umělá Inteligence a Personalizace: Umělá inteligence (AI) se stává páteří emailového marketingu, umožňující vytvářet hluboce personalizovaný obsah. AI analyzuje chování zákazníků, což umožňuje firmám posílat hyper-cílené a relevantní emaily. Tyto inteligentní kampaně nejen zvyšují angažovanost, ale také významně obohacují zákaznickou zkušenost.

A/B testování, také známé jako split testing, je marketingová metoda, která porovnává dvě verze webu nebo jiného materiálu, aby zjistila, která lépe splňuje určitý cíl. Tato metoda je široce používána v digitálním marketingu a UX designu, ale její aplikace mohou být také nalezeny v ostatních oblastech, jako je e-mail marketing nebo sociální média.

Video obsah je stále více a více oblíbenou formou digitálního obsahu a to z dobrého důvodu. Videomarketing se stává klíčovým prvkem v digitálním marketingu a to hlavně díky své schopnosti oslovit publikum a získat jeho pozornost. V dnešní době, kdy je internet plný obsahu, je těžké získat pozornost zákazníků, ale video obsah dokáže přilákat zrak a...

Daily reach je počet jednotlivců, kteří se stali publikem reklamy nebo komunikace v průběhu jednoho dne. To se měří v online prostředí, například na sociálních sítích, a je to ukazatel úspěšnosti marketingu nebo komunikace.