Facebook v problémech, opět!

04.04.2019

Ptáte se co se stalo? Většina z vás o tom možná už slyšela a nebo sama zažila, neboť facebook, instagram a další aplikace měly včera v západní Evropě velký výpadek a vůbec nefungovalo přihlášení.

Výpadek nebyl jen v Evropě, ale i v některých asijských zemích, ovšem v Evropě to nejvíce odneslo Řecko, Španělsko a právě i Česká republika a pár dalších zemích.

Projevovalo se to u každého trochu jinak, někdo nemohl psát statusy, přidávat komentáře a někteří se dokonce nepřihlásili vůbec a není to poprvé.

Před měsícem, tedy v březnu postihl facebook také velký výpadek a téměř ve stejnou dobu přesně před měsícem od této poslední události. Co za tím stojí se dozvíme asi až v následujících dnech a týdnech, ovšem už nyní se spekuluje, že výpadky sociálních sítí mohou mít co dělat například s politickými situacemi v zemích. To jsou ovšem pouze spekulace a uvidíme co nám následující hodiny a dny přinesou zahraniční média.

Máte eshop a rádi byste měli i firemní facebook, instagram, youtube? Nemáte čas tyhle sociální sítě spravovat a chcete se věnovat svému byznysu? Můžu vám tyto sociální sítě spravovat za velmi příznivou cenu. Můžete mi napsat.