Google reklama ZDARMA pro každého?!

09.09.2020

Chcete mít reklamu na největším prohlížeči na světě, na google? Kdo by nechtěl, že? Ale vy tam můžete být vidět a navíc vás to nebude stát ani korunu!

Moje firma od google, je řešení vašeho problému. Založit si jí můžete zcela zdarma a pro ověření vám přijde do 12 dnů dopis, ve kterém najdete kód, který poté zadáte v zápisu firmy. 

Jak sem již zmínil, google je největší vyhledávač a vy tak můžete zcela zdarma získat zpětné odkazy na váš projekt. Upravte si zápis do nejmenších detailů, přidávejte fotky a videa do příspěvků a můžete využít i docela dost přehledné applikace v mobilu google moje firma. 

Požádejte svoje obchodní partnery, kolegy nebo známé, aby vám udělili pár pěkných recenzí a zvýšíte tím prestiž vašeho zápisu ve firmách a také zvýšíte důvěryhodnost vašeho podnikání. Stále je to vše zcela zdarma, což je obrovská výhoda oproti jiným placeným zápisům v katalogu. 

Google moje firma se prostě vyplatí a měl by jí mít každý projekt, který to myslí s online propagací vážně a chce se posouvat vpřed. 

Pokud nevíte jak na to, nebojte. Rád vám pomůžu založit zápis v google firmách, nastavím důležité části, pomohu a poradím vám jak dál budovat tuto bezplatnou reklamu. Můžete mi napsat a domluvíme společnou spolupráci, která pro vás bude za všech okolností výhodná.