Jak si splnit svoje sny? Přijď na konferenci!

05.05.2022

Sny máme v každém věku, jen se postupem času mění a člověk se čím dál více přizpůsobuje svému okolí a zapomíná co doopravdy chce dělat. 

Proto jsme se rozhodli společně s Rise and ShineCareer Market, Dobrovolnická akademie INEX, Rozmluvme se česky, Rozmluvme se, buďaktivní, Otevřená akademie EnterZonePRO-Studium,  uspořádat letošní první velkou konferenci na téma Splň si svůj sen-GetConnect v Praze na Stavební fakultě ČVUT.

Řečník co dostal dotaci 30 milionů korun

Jedním z hlavních témat jsou studentské stáže a povzbudit mladé lidi k větší aktivitě a splnění svých cílů. K tomu vystoupí také několik skvělých řečníků. 

Jmenovitě třeba Lukáš Krčil z online terapeutické platformy Hedepy, která za rok realizovala už 13 tisíc terapií. A nedávno získala také dotaci 30 milionů korun na další rozvoj a expanzi do zahraničí. Dále uvidíte a uslyšíte Matěje Krejčího z digidetox. A určitě nevyhoříte, teda myslím uvnitř sebe, protože vám bude přednášet i Petr Mandík z platformy Happyend, která pomáhá zhmotňovat sny do reality a mnoho dalších.

Vstupenka za cenu oběda? ANO, je to možné

Rise and shine - osobní rozvoj vznikl primárně pro pomoc studentům a mladým lidem k osobnímu rozvoji. Proto jsou naše akce za nízké ceny, aby si je mohl dovolit každý. Cena na tuto akci je stanovena ve dvou kategoriích za 150 Kč a 250 Kč. Veškeré informace najdete na webu Rise and Shine. 

Konference se koná v sobotu 7. května 2022 od 10:00-17:00h v Praze Fakultě stavební ČVUT, Thákurova 2077/7, 166 29 Praha 6

Tím to ovšem nekončí

Mysleli jste si, že je to vše? To rozhodně ne. Další přidanou hodnotou této konference osobního rozvoje jsou workshopy na téma: klíčové kompetence pro praxi, jak na vyjednávání nebo jak rozporcovat slona. A držte si svoje sny dál, protože tahle jízda pokračuje s kariérními konzultacemi, osobními koučinky a hromadou dalšího interaktivního obsahu

A možná přijde i kouzelník. Ne nepřijde to už si dělám srandu, ale vy všichni určitě přijďte, protože tohle může být příležitost, která vám doslova změní život a další jeho směřování.

Budoucnost patří těm, kteří věří svým krásným snům

- Eleanor Roosevelt