Rozměry grafiky a příspěvků na sociálních sítích v roce 2021

04.04.2021
rozměry příspěvků na sociální sítě
rozměry příspěvků na sociální sítě

Na sociálních sítích probíhají neustále menší a někde i větší změny. Facebook by mohl vyprávět. Proto jsem se rozhodl sepsat tento krátký článek o rozměrech na nejpoužívanějších sociálních sítích. 

FACEBOOK

  • Profilová fotka: 180 x 180px
  • Příspěvek obrázek: 1200 x 630px
  • Příspěvek odkaz: 1200 x 627px
  • Cover photo: 800 x 312px

INSTAGRAM

  • Profilová fotka: 180 x 180px
  • Příspěvek: 1080 x 1080px
  • Stories: 1080 x 1920px

TWITTER

  • Profilová fotka: 400 x 400px
  • Příspěvek: 1024 x 512px
  • Cover photo: 1500 x 500px

Na různých webech sem našel i trošku jiné rozměry, nicméně tyto by měli fungovat, pokud tomu tak není, napište mi prosím na email nebo přes kontaktní formulář tady na webu. 


Potřebujete pomoci s marketingem? Jste na správném místě. Mohu pro vás tvořit příspěvky na sociální sítě, pomáhat pomocí marketingových konzultací nebo nastavit propagaci na sociální sítě. Stačí napsat email nebo mě kontaktujte pomocí facebook stránky. Budu se těšit.  


Přečtěte si další zajímavé články

LinkedIn je silná platforma pro profesionální networking a budování značky. Zvýšení angažovanosti na LinkedIn může vést k většímu dosahu, lepším obchodním příležitostem a silnějším vztahům s vaším publikem. V tomto článku se podíváme na osvědčené strategie, které vám pomohou zvýšit angažovanost na této platformě.

Umělá inteligence (AI) se stává nepostradatelným nástrojem v digitálním marketingu. Její schopnosti přinášejí nové možnosti pro personalizaci, efektivitu a přesnost marketingových kampaní. V tomto článku prozkoumáme, jak může AI revolucionalizovat váš marketingový přístup.

Nativní reklama je forma online reklamy, která se snaží vypadat jako běžný obsah na stránce, na které je umístěna, aby byla méně rušivá pro uživatele. Tyto reklamy jsou obvykle formou příspěvku na sociálních sítích, článku v blogu nebo videa na YouTube a jsou navrženy tak, aby přirozeně integrovaly reklamní sdělení do obsahu.

PNO (podíl nákladů na obratu) je ukazatel, který určuje, jaký procentuální podíl nákladů tvoří výdaje spojené s provozem a výrobou v porovnání s celkovým obratem firmy. Je to důležitý ukazatel pro finanční řízení a hodnocení efektivnosti podnikání.

UTM (Urchin Tracking Module) parametry jsou kódy, které se přidávají na konci URL adresy, aby se mohl sledovat počet návštěv a konverzí na webových stránkách, které souvisejí s určitou marketingovou kampaní. Tyto parametry umožňují spojit návštěvy na webu s konkrétními kampaněmi a jejich zdroji, což umožňuje měřit úspěšnost kampaní a...