Tvorba webu snadno a rychle

05.05.2019

Vytvořit web svépomocí není zase takový strašák jak se první pohled možná zdá. Existují služby, kde velmi snadno a bez znalostí programování vytvoříte svůj vlastní web pomocí šablony, kterou si graficky upravujete. 

Můžete měnit barvy, prvky na webu, rozložení stránek, přidávat stránky, produkty, upravovat menu, no zkrátka všechno co potřebujete mít na úspěšném webu. 

Služeb, které poskytují tvorbu webu pomocí redakčních systémů je několik, mezi nejznámější patří například wordpress, který je v základu dokonce zcela ZDARMA. Má ovšem také spousty placených šablon, pluginů a různého dalšího obsahu, stejně tak i neplaceného obsahu a velkou základnu fanoušků, kteří vytvářejí další pluginy a prvky do wordpressu. 

Pro první použití ovšem wordpress není zas tak jednoduchý a naučit se ho používat vám zabere nějaký čas a možná i trochu nervů z toho, kde co a jak nastavit, aby se to zobrazilo přesně jak vy chcete. Proto tu jsou i jiné služby, které poskytují vytvoření webu svépomocí přes šablony. 

Webnode je jedním z největších serverů na tvorbu webu přes šablony. Registrace je velmi příjemná a nastavení šablony velmi rychlé a jednoduché. Stejně jako u jiných webů, kteří se tímhle zabývají.

Pokud máte v plánu vybudovat si svůj vlastní eshop, určitě můžu doporučit web shoptet, který vám dá celou řadu návodů jak si správně nastavit svůj eshop. V základu je zcela zdarma, ale můžete si zde dokoupit určité moduly a vylepšovat svůj obchod podle svého.