Články z marketingu a podnikání

Je tomu už pár let kdy přišel trend pravidelných placených online služeb. Nicméně až s pandemií se tento trend výrazně rozrostl a já se ptám. Je to dobře nebo špatně?

Akční plán je jednoduše souhrn všech činností většinou na měsíční bázi.

Pokud využíváte placenou reklamu třeba na facebooku, tak je důležité správné nastavení cílení pro vaši relevantní skupinu zákazníků.

Sociální sítě jsou pro mnohé uživatele nástrojem informací, zábavy, komunikace s přáteli, ale také mohou být velmi účinnou digitální vizitkou pro váš byznys v 21. století.

Recenze spokojených zákazníků jsou jedním z velmi důležitých faktorů webu. Někteří podnikatelé si to moc dobře uvědomují a snaží se je získat za každou cenu.

V moderní době je naprosto normální, že lidé nakupují online a pomohla k tomu výrazně také pandemická situace za poslední rok. Jaké jsou ovšem hlavní výhody nákupu online?

Když stavíte dům, musíte mít pevné základy. Stejné je tomu u eshopu, pokud chcete prodávat své produkty úspěšně musíte mít pevné základy SEO a jedním z těch základů jsou právě TITULKY a POPISKY produktů.