Články z marketingu a podnikání

Moderní marketér by měl splňovat několik hlavních kritérií, aby byl i v letošním roce přizpůsobivý, flexibilní a také měl znalosti ve více oblastech. V následujících řádcích si popíšeme ty nejžádanější dovednosti rozdělené do dvou kategorií, které by měl každé dobrý marketingový manažer mít v roce 2023.

Při tvorbě obsahu na sociální sítě se musíme řídit určitými pravidly. Neplatí to ovšem pro všechny typy příspěvků. V následujících řádcích si řekneme, jak by měl vypadat ideální příspěvek, co v něm uvádět, jak v něm komunikovat a jakou by měl mít celkově strukturu.

Nákupní svátek BLACK FRIDAY je už celou řadu let velmi populární i u nás. Obchodníci se navzájem přetahují, který nabídne zajímavější akci pro své zákazníky a my se dneska v tomto článku podíváme jak jsou na tom dva asi největší české online obchody ALZA a MALL.

V posledních několika letech a především s nástupem pandemie COVIDU, se nám tak trochu roztrhl pytel se správci sociálních sítí. Bohužel si spousta z nich myslí, že je to jen o tom tvořit příspěvky a je hotovo. Ale tak to vůbec NENÍ!

Jako první bych rád řekl, že TikTok je bezpochyby velmi zajímavým nástrojem pro propagování vašich služeb či produktů a je to momentálně nejrychleji rostoucí sociální sítí.

Může se to zdát velmi jednoduché, váš budoucí zákazník prostě přijde na vaší prodejnu nebo na váš eshop, vybere si produkt či službu a prostě objedná a je to! Máte zákazníka.

Virální příspěvek je takový, který se rychle šíří a zaujme v krátké době velmi velkou část lidí. Jedná se většinou o nějaké zábavné věci, zajímavé nebo vytvořené na aktuální dění. V následujících řádcích si řekneme, jak nám takovýto příspěvek může pomoci získat nové zákazníky.

Správný postup tvorby webové stránky je nedílnou součástí toho, aby web dobře fungoval, přinášel konverzace, přitahoval nové uživatele, byl optimalizovaný a dobře graficky i textově zpracovaný. V následujících řádcích si ukážeme správnou strukturu při tvorbě webu.